Рекламно-информационные материалы по туризму

БУКЛЕТЫ И ЗАКЛАДКИ

Ад  духу вольнасці да коласа асветы: з гісторыі Свіслацкай гімназіі/ Аддзел бібліятэчнага маркетынгу ЦБ.- Свіслач, 2013.- (Свіслаччына турыстычная).

Ад паселішча да горада: гісторыка-краязнаўчае падарожжа [па г.Свіслач]/ Аддзел бібліятэчнага маркетынгу ЦБ; склад. А.С.Шпак.- Свіслач, 2013. – (Свіслаччына турыстычная).

Выпускники Свислочской гимназии/ Свислочская центральная библиотека.- Свислочь, 2013.-(Свислоччина туристическая).

Заповедный край - Беловежская пуща/ Свислочская центральная библиотека.- Свислочь, 2013.- (Свислоччина туристическая).

Маёнтак Талочкаў у Вердамічах [Свісл. р-на]/ Вердаміцкая сельская бібліятэка Свіслацкай ЦБС.- Вердамічы, 2013.-(Свіслаччына турыстычная).

Самое "дикое" болото в мире: [о болоте "Диком", часть которого расположена в Свисл. р-не]/  Отдел обслуживания и информации ЦБ.- Свислочь, 2013.- (Свислоччина туристическая).

Свислочская гимназия/ Отдел библиотечного маркетинга  ЦБ.- Свислочь, 2013.- (Свислоччина туристическая).

Семь чудес Свислоччины: [об удивительных местах Свислочского района]/ Свислочская центральная библиотека.- Свислочь, 2013.- (Свислоччина туристическая).

Уникальный массив зеленого мира природы: КОТ «Болото Дикое»/ Отдел библиотечного маркетинга.- Свислочь, 2012.

Этот знакомый и незнакомый Тышкевич: [о бывшем владельце Свислочи]/ Отдел библиотечного маркетинга ЦБ.- Свислочь, 2013.- (Свислоччина туристическая).

ЭЛЕКТРОННЫЕ ПРЕЗЕНТАЦИИ

•  Беловежская пуща - заповедный край.
  • Памяць зямлі Свіслацкай (аб помніках па ўшанаванню людзей, загінуўшых у гады Вялікай Айчыннай вайны на Свіслаччыне).
  • Помнік прыроды - Вердаміцкі парк.
  • Самае "дзікае" балота ў свеце: [аб гідралагічным заказніку "Дзікае", частка якога знаходзіцца на тэрыторыі Свіслацкага р-на].
  • Свіслаччына турыстычная.
  • Усадьба Богуденки.
  • Святыні Свіслацкага краю (пра каталіцкія і праваслаўныя храмы Свіслаччыны).

ТЕМАТИЧЕСКИЕ ПАПКИ

• Ад духу вольнасці да коласа асветы
  • Балота “Дзікае”
  • Векавы спеў Белавежскай пушчы